نقشه SOLIDWORKS سکوی نفتی Oil Rig

دانلود نقشه SOLIDWORKS سکوی نفتی Oil Rig

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نوع محصول: فایل
  • نام محصول: نقشه SOLIDWORKS سکوی نفتی Oil Rig
  • گروه اصلی: عمران، معماری و شهرسازی صنعتی نفت و گاز
  • زیر گروه: عمران صنعتی نفت و گاز آموزشی طراحی ماشین آلات
فروشنده فروشنده: آدیناچیستا - ADINACHISTA
آماده ارسال ناموجود
1,500,000
14%
1,290,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

این یک مدل از یک سکوی چاه نفت و گاز است. این قسمت کاملاً مفصل است که مربوط به قسمت های کاری است اما Helipad ، مسکن و غیره را ندارد. در مجموع 12 چاه سرو می کند ، و آنها را پاک و تولید می کند. نفت و گاز خام به یک کشتی در نزدیکی آن پمپ می شود. این یک نفتکش تبدیل شده است. ترازو روی عرشه برای  نشان دادن مقیاس واحد است. در حدود 110 متر آب قرار دارد     - This is a model of an existing oil & gas wellhead platform. It is pretty detailed where it concerns the working parts but does not have the Helipad, accomodation block etc. That may still come, who knows. It serves a total of 12 wells, keeping them clear and productive. The crude oil & gas are pumped to a nearby moored production vessel. This is a converted oil tanker. The beatle on deck is to show the scale of the unit. It is in about 110 meters of water.

محصولات مرتبط

نوع محصول
فایل
نام محصول
نقشه SOLIDWORKS سکوی نفتی Oil Rig
گروه اصلی
عمران، معماری و شهرسازی
صنعتی
نفت و گاز
زیر گروه
عمران
صنعتی
نفت و گاز
آموزشی
طراحی ماشین آلات
نرم افزار های مورد نیاز
WinRAR
STL
Other
SOLIDWORKS
Rendering
فرمت فایل
jpg
max
حجم فایل
557 مگابایت
توضیحات
نمونه فایل
این یک مدل از یک سکوی چاه نفت و گاز است. این قسمت کاملاً مفصل است که مربوط به قسمت های کاری است اما Helipad ، مسکن و غیره را ندارد. در مجموع 12 چاه سرو می کند ، و آنها را پاک و تولید می کند. نفت و گاز خام به یک کشتی در نزدیکی آن پمپ می شود. این یک نفتکش تبدیل شده است. ترازو روی عرشه برای نشان دادن مقیاس واحد است. در حدود 110 متر آب قرار دارد - This is a model of an existing oil & gas wellhead platform. It is pretty detailed where it concerns the working parts but does not have the Helipad, accomodation block etc. That may still come, who knows. It serves a total of 12 wells, keeping them clear and productive. The crude oil & gas are pumped to a nearby moored production vessel. This is a converted oil tanker. The beatle on deck is to show the scale of the unit. It is in about 110 meters of water.
منتشر کننده
آدیناچیستا

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...