تصویر برداری


تصویر برداری، عکس برداری، فیلم برداری

تصویر برداری که ما امروزه میشناسیم اواخر دهه سی‌ام قرن ۱۹ میلادی با گرفته شدن یک عکس ماندگار در فرانسه آغاز شد، پس از این اتفاق این صنعت پیشرفت سریع خودش رو آغاز کرد و امروزه تبدیل شده به ابزار سرگرمی، رشته تحصیلی و چیزی که شاید تصور دنیای مدرن امروز بدون اون غیر ممکنه. ثبت کردن لحظه‌هایی که شاید دیگر هیچوقت اتفاق نیفتن مثل یک عروسی، تولد اولین نوزاد، فارغ التحصیل شدن، فوران آتشفشان و یا حتی جنگ، همه اینها اتفاقاتی هستن که همیشه در حال تکرار نیستن به همین خاطر ما دوست داریم در جایی اونهارو ذخیره کنیم این نیاز انسان باعث شده که تصویر برداری هرروز با سرعت بسیار بالاتر از روز قبل پیشرفت کنه و گسترده بشه به طوری که امروزه تصویربرداری بیش از ۱۰۰ زیر مجموعه داره که ما سعی کردیم از بین اونها دسته‌های کاربردی‌تر و پر استفاده رو در یک لیست برای شما بنویسیم.

  • عکاسی
  • فیلم برداری
  • پخش زنده
  • فیلم کوتاه
  • تیزر تبلیغاتی و صنعتی
  • پروژه‌های سینمایی
  • ۳۶۰ درجه
  • واقعیت مجازی
  • واقعیت افزوده

در ضمن یکی از اهداف ما در گروه آدیناچیستا ارائه اطلاعات جامع و کامل از خدماتی هستن که ارائه میدیم یه همین دلیل به زودی هر کدوم از این زیر دسته‌ها مقاله خودشون رو خواهند داشت، پس با ما باشید تا دنیای تصویر برداری رو از نگاهی نزدیکتر بررسی کنیم.

درخواست خدمات تصویر برداری هوایی

گروه آدیناچیستا ارائه دهنده خدمات حرفه ای تصویر برداری از قبیل تصویر برداری زمینی، تصویر برداری هوایی، فیلم برداری هوایی و فیلم برداری صنعتی با ربات ها، دوربین ها و تجهیزات هوشمند توسط تیم های حرفه ای.پهپاد بال ثابت یا مولتی روتور

پهپاد بال ثابت یا مولتی روتور


تفاوت باتری های لیتیوم پلیمر با دیگر باتری ها

تفاوت باتری های لیتیوم پلیمر با دیگر باتری ها


هوشمندانه زندگی کنید
زندگی امروز تفاوت های بسیاری با گذشته دارد، سرعت و کیفیت زندگی تعاریف دیگری پیدا کردند. زندگی همه‌ٔ ما پر از داستان‌ها و قصه هایی است که هرگز از یادمان نمی‌رود. لحظاتی که ما با تمام وجود و توانی که از خود می شناختیم، خواستیم ولی نتوانستیم، لحظاتی که باید چیزی را می‌دانستیم اما ندانستیم، اراده به انجام کاری می کردیم اما نتوانستیم به سرانجامش برسانیم و «نمی‌توانی» واژه‌ٔ آشنای آرزوهایمان بود. ما آمدیم تا از «می‌‌توانم» هایی که در وجود خود داشتیم، نردبانی از فناوری های هوشمند بسازیم برای بالا رفتن، برای پیشرفت و برای توانستن…. زیرا زندگی همیشه ارزش تلاش کردن را دارد. 
حضورتان را در سرزمین آفرینش رویاها را شاد باش  می گوییم.
با هم آغاز می کنیم
دسته‌بندی
آگاهی بیشتر با عضویت در خبرنامه آدیناچیستا
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...