هواپیماهای بدون سرنشین با جدیت مورد توجه شرکت های آب و برق و مقامات برق در سراسر ایالات متحده قرار گرفته است.

درخواست خدمات

شرکت برق و گاز ایالت نیویورک (NYSEG) یک پروژه بازرسی از هواپیماهای بدون سرنشین را در ماه اکتبر برای پوشش خطوط انتقال نیرو آغاز کرد.  Iberdola ، شرکت مادر NYSEG ، معتقد است که استفاده از پهپادها ارزانتر و ایمن تر از استقرار بالگردهاست.

"مارك س. لینچ" رئیس / مدیر عامل NYSEG در بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت: "آنچه این گزینه را به خط مقدم آورد ، نیاز به بازرسی از سیم های استاتیکی است که در زیر ایستگاه ها برای از بین بردن آثار رعد و برق نصب شده اند."  هلیکوپترها واقعاً برای این کار عملی نیستند ، و دید از چشم روی زمین کمتر از حد مطلوب است.  به نظر می رسید هواپیماهای بدون سرنشین تنها ابزاری هستند که ما به آن نیاز داشتیم. "

پهپادها در حال حاضر  بیش از 36 پست در ایالت های نیاگارا ، اری ، چائوتاوا ، کاتاراگوس و وایومینگ را بازرسی می کنند.  شرکت هواپیماهای بدون سرنشین مستقر در ماین Coutts Brothers هواپیماهای بدون سرنشین را تحت استثناء قوائد بخش 333 اداره می کند.

در همین حال ، دیگر برنامه های کاربردی Empire State ، فناوری پهپاد را به عنوان یک راه حل مناسب برای آینده برای بازرسی ها پیش بینی می کنند.
ماه گذشته ، موسسه تحقیقات انرژی الکتریکی از یک کارگاه سه روزه در بلنهایم ، نیویورک حمایت مالی کرد تا توانایی هواپیماهای بدون سرنشین را برای مدیران شرکت برق نشان دهد.  این مؤسسه در خطوط برق در کوههای Catskill یک بازرسی ترک و تخریب انجام داد.

آلن اتلینگر ، رئیس اداره قدرت نیویورک ، به آسوشیتدپرس گفت: "ما می خواهیم بهار آینده با شروع فصل بازرسی ، استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را آغاز کنیم."

درخواست خدمات


اندرو بوردین ،   مدیر انرژی Consumer Energy ، اضافه کرد: "وقتی به میزان اطلاعاتی که می توانیم برای تصمیم گیری دقیق در مورد سیستم های خود بدست آوریم ، نگاه بیندازید و به هزینه و صرفه جویی در وقت توجه می کنید ، می فهمید که این یک فرصت بزرگ برای ما است."

در طی تابستان گذشته ، شرکت وی یک پهپاد بازرسی را در سیمان سیتی ، میشیگان راه اندازی کرد که می تواند یک محموله 14 پوندی را حمل کند و می تواند برای بازرسی از خطوط انتقال با گرفتن تصاویر ویدئویی حرارتی و اپتیکی مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت برق و گاز سن دیگو همچنین مجوز FAA را برای بازرسی از سیستم های برق از طریق پهپاد دریافت كرده و به سیستم InstantEye Mk-2 Gen2 مجهز شده است (مجوز پهپادهای با وزن كمتر از 55 پوند)
شرکت برق جنوبی و كمكهای هواپیمایی هر دو شرکت معافیت برای بازرسی ابزار را نیز بدست آوردند.

شرکت سامانه های بدون سرنشین فونیکس توانسته مجوز های وسیع تری از FAA دریافت کند،
مجوزهایی شامل: بازرسی پایه مشعل ها (Flare stack) ، بازرسی و پایش نیروگاه ها و خطوط برق، بازرسی و پایش خط لوله؛  فیلم سازی ، فیلمبرداری سینمایی؛  کشاورزی دقیق؛  نظارت بر حیات وحش و جنگلداری؛  نقشه برداری هوایی؛  بازرسی و نظارت بر سایت ها و ‌پروژه های عمرانی و عملیات پشتیبانی نهادهای عمومی. "

درخواست خدمات


A drone journalist far less corny than this reporter would never use the following line when talking about the growth of UAV tech in the utility sector: “So, watts up with drones and power companies! It’s shocking!”

But seriously, drones are sparking (groan) a lot of interest among utility companies and power authorities across the U.S. — case in point: New York.

New York State Electric and Gas Corporation (NYSEG) launched a drone inspection project in October to cover power transmission lines. Iberdola, NYSEG’s parent company, believes that using UAVs is cheaper and safer than deploying helicopters.